MT2

Strona o Metinie

Ogłoszenie

Szukamy moderatora strony i 3 V.I.P

#1 2009-11-01 21:57:22

TheMiszu

http://img263.yfrog.com/img263/4495/60264102.png

Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 156
Punktów :   

NFS Shift...

Tak jak w temacie będę opowiadał o NFS Shift. Najpierw ocena.
Ponieważ  nie lubię NFS tylko po torach do mojego typu przypadają - MW, U2, U1 , UC
nie podoba mi się ta gra myślę że to 2 porażka EA tak jak Pro Street.
Ale ta ocena przypada tylko mi może akurat tobie się podoba!
Lecz dla mnie to dno....
Trochę o grze-
Need for Speed: Shift jest kolejną odsłoną znanej na całym świecie serii gier samochodowych, za której powstanie odpowiedzialni są między innymi Michael Mann (producent wykonawczy w EA Black Box), Patrick Soderlund (wiceprezes EA Games) oraz firma Slightly Mad Studios z Londynu. SMS lub Blimey, jeśli używać ich dawnej nazwy, powinni być dobrze znani miłośnikom wyścigów, jako twórcy takich pozycji jak GT Legends oraz GTR 2.

Tym razem autorzy dużo bardziej przyłożyli się do realizmu rozgrywki. Model jazdy jest realistyczny, zaś system kolizji i zniszczeń niezwykle widowiskowy, co sprawia że satysfakcja płynąca z uzyskiwania coraz to lepszych wyników w wyścigach jest jeszcze większa.

Ponadto do Need for Speed: Shift wprowadzono świetnie odwzorowany tryb kamery poprowadzony z perspektywy pierwszej osoby. Dzięki temu możemy oglądać wnętrze samochodu (z bardzo dobrze odwzorowanym kokpitem). Warto też dodać że mamy możliwość poruszania głową kierowcy, co zapewnia dodatkowe doznania podczas jazdy superszybkimi markowymi samochodami.

W grze znaleźć można fotorealistyczne kopie prawie 70 aut sportowych, w tym Pagani Zonda F, Audi RS4, oraz Porsche 911 GT3 RSR. Ścigać się da na ponad 15 autentycznych torach wyścigowych, jak Willow Springs i Laguna Seca, oraz fikcyjnych trasach umiejscowionych między innymi w Londynie i Tokio.

Gracz ma dostęp do własnego profilu kierowcy, który pozwala na rejestrowane postępów dokonywanych w kolejnych wyścigach. Składa się na niego wiele czynników, takich jak zachowanie na torze, zajmowane miejsca oraz wszelkie inne zdobyte punkty i odznaczenia.

Need for Speed SHIFT posiada rozbudowane opcje tuningu optycznego i mechanicznego. Dzięki nim można dostosować auto do swoich potrzeb, modyfikując jego podzespoły oraz wygląd zewnętrzny i wewnętrzny.

Oprawa wizualna oraz dźwiękowa produktu stoi na wysokim poziomie. Ze względu na szereg zmian i obrócenie koncepcji o 180 stopni w porównaniu do poprzednich części, gra stała się bezpośrednią konkurencją dla GRID-a, wydanego przez studio


http://img407.yfrog.com/img407/949/winxp.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.panzerproject.pun.pl www.secrafice.pun.pl www.booking.pun.pl www.przemiarki.pun.pl www.trudnesprawy.pun.pl